Kurs Prawa jazdy - Kategoria B

Szkoła jazdy z  sukcesem

Cześć przyszły kierowco! Zastanawiasz się gdzie zdobyć prawo jazdy? Nie bez powodu nasza szkoła jazdy nazywa się „Sukces” 🙂 Tu poczujesz, że droga do prawka kategorii B staje się prostsza. Położeni w samym sercu miasta, gwarantujemy łatwy dojazd i komfort nauki.

Szkolimy kierowców, a nie tylko uczymy zdawać egzamin

Z nami nauka jazdy to więcej niż zwykły kurs. To przede wszystkim profesjonalne przygotowanie w przyjaznej atmosferze, które daje pewność sprawnego poruszania się po mieście już po odebraniu prawa jazdy. Zapewniamy dobrze spędzony czas i wysoką skuteczność zdawanych egzaminów nawet za pierwszym razem.  Przygotujemy Cię tak, aby egzamin państwowy był tylko formalnością, bez żadnych niespodzianek.

Prawdopodobnie najlepsza atmosfera na kursach w Częstochowie

Kluczem do sukcesu naszego ośrodka są instruktorzy. To dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i indywidualnemu podejściu każdy kursant czuje się ważny i dobrze przygotowany do wyzwań na drodze. W trakcie kursu jeździsz z tym samym instruktorem, który doskonale widzi z czym radzisz sobie świetnie, a nad czym trzeba jeszcze popracować.

Cennik

Kurs kat. B Standard

  • 30 godzin jazdy
  • 30 godzin wykładów
  • Przygotowanie do egzaminu
  • Przygotowanie do jazdy po egzaminie

2 500 zł

2640 zł

Kurs kat. B Rozszerzony

  • 40 godzin jazdy
  • 30 godzin wykładów
  • Przygotowanie do egzaminu
  • Przygotowanie do jazdy po egzaminie

2 998 zł

Kurs kat. B Ekspresowy

  • Czas trwania kursu: 30 dni
  • Jazdy i wykłady
  • Przygotowanie do egzaminu
  • Przygotowanie do jazdy po egzaminie

2 900 zł

Częste pytania

Czy można samodzielnie zdać teorię?

Tak. Możesz samodzielnie nauczyć się teorii i zdać egzamin teoretyczny w WORD. Następnie możesz zapisać się na kurs prawa jazdy i rozpocząć część praktyczną. Zalecamy jednak do aktywnego udziału w szkoleniu z części teoretycznej,  z pewnością więcej dowiesz się na wykładach, omawiamy też codzienne nietypowe przykłady. 

Czy możliwa jest zniżka na cały kurs prawa jazdy?

Przeglądaj naszą stronę www i obserwuj nas na FB, może na coś trafisz 🙂 

Ile trwa kurs na prawo jazdy?

Staramy się dopasować grafik do naszych kursantów, zazwyczaj zwykły kurs trwa 2-2,5 miesiąca. Jeśli wybierzesz szybki kurs, to zajmie 30 dni. 

Mam prawo jazdy, ale od dawna nie jeżdżę, mogę zapisać się na "kurs przypominający"?

Kurs przypominający to odpowiednie określenie. Niezależnie od tego jak długo nie jeździsz, jesteśmy w stanie odświeżyć pamięć 🙂 

Czy można się zapisać online?

Napisz do nas na Facebooku 🙂 

Co mówią nasi kursanci?

TO SĄ PRAWDZIWE OPINIE Z Google.pl

DOSKONAŁA
82 opinii na
Adriaszek
Adriaszek
21/03/2024
Gorąco polecam ! Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do kursanta. Świetne przygotowanie do egzaminów jak i do codziennej jazdy samochodem.
modlasiakk
modlasiakk
05/03/2024
Bardzo polecam! Naprawdę dobra szkoła jazdy. Super atmosfera i dopasowanie się godzinami. Nauka jazdy nie tylko pod egzamin ale również pod jazdę prywatną. Jazda z panem Markiem profesjonalna i jednocześnie przyjemna. Egzamin zdany za pierwszym razem:))
Magdalena Gąsiorek
Magdalena Gąsiorek
29/02/2024
Najlepsza szkoła . Podziękowania dla Przemka i Mariusza. Chociaż od egzaminu minęło już kilka lat to gorąco polecam tą szkołę. Nauczyli mnie nie tylko tego co trzeba by zdać egzamin ale także tego jak radzić sobie na codzien na drodze . Polecam serdecznie!!!
Fabian Kucinski
Fabian Kucinski
20/02/2024
Wszystko tak jak się należy. Najlepsza szkoła jazdy! Super atmosfera na jazdach (pozdrawiam Pana Mariusza) oraz teorię również będę wspominał bardzo dobrze z Panem Markiem. Wszystko bez owijania w bawełnę, zwięźle i na temat. Nauka nie pod sam egzamin ale i jazdę na przyszłość. Bezproblemowe dogadanie się co do godzin. Polecam z całego serca, zdane za 1!
Kornelia Borecka
Kornelia Borecka
05/02/2024
Najlepsza szkoła jazdy! Na początku teoria - bardzo ciekawie poprowadzona, a później jazdy już sama przyjemność. Na egzaminie nic mnie zaskoczyło, zawsze dużo dobrych rad i personalne podejście do kursanta, ale myślę że najlepszą opinią będzie, że egzamin zdany za pierwszym razem! Dziękuję!
Maja Pluta
Maja Pluta
11/01/2024
Najlepsza szkółka w Częstochowie, super instruktorzy z powołania oczywiście zdane za 1 razem polecam
Dawid Poczekańczyk
Dawid Poczekańczyk
28/12/2023
Dobra szkoła, Instruktorzy cierpliwi i spokojni, zawsze pomocni, podczas jazd zawsze dobra atmosfera w połączeniu z nauką.
Zuza
Zuza
20/12/2023
Bardzo dobra szkoła, świetna atmosfera, zawsze pełno uśmiechu i rad. Miałam przyjemność jeździć z Panem Mariuszem, który naprawdę dobrze przekazał mi całą wiedzę oraz był przy tym bardzo cierpliwy. Dzięki miłej i przyjemnej atmosferze nie bałam się zadawać nawet najgłupszych pytań, bo zawsze instruktor bez problemu odpowiadał na każde z nich. Z każdych jazd wychodziłam z uśmiechem na twarzy i już nie mogłam doczekać się kolejnych godzin. Zostałam świetnie przygotowana do egzaminu dzięki czemu nie stresowałam się nim aż tak jak inni. Podsumowując z całego serca polecam każdemu tą szkołę. Jak sama nazwa wskazuje "sukces" naprawdę doprowadzi was do sukcesu.

Pierwsze prawo jazdy na świecie

#CIEKAWOSTKA

Technologia często wyprzedza obowiązujące prawo, kiedyś nie było kursów, nie było obowiązku posiadania prawa jazdy. Samochody były prawdziwą rzadkością i egzotyczym wynalazkiem. Pierwsze prawo jazdy na świecie zostało wydane w 1888 roku w Mannheim. Wielki Księciu Badenii wręczył dokument w ręce Karla Benza. Mieszkańcy miasta skarżyli się na hałas i zapach jaki generuje jego pojazd. Dokument był zezwoleniem na używanie swojego pojazdu na drogach publicznych.