Kurs Prawa jazdy - Kategoria B

Szkoła jazdy z  sukcesem

Cześć przyszły kierowco! Zastanawiasz się gdzie zdobyć prawo jazdy? Nie bez powodu nasza szkoła jazdy nazywa się „Sukces” 🙂 Tu poczujesz, że droga do prawka kategorii B staje się prostsza. Położeni w samym sercu miasta, gwarantujemy łatwy dojazd i komfort nauki.

Szkolimy kierowców, a nie tylko uczymy zdawać egzamin

Z nami nauka jazdy to więcej niż zwykły kurs. To przede wszystkim profesjonalne przygotowanie w przyjaznej atmosferze, które daje pewność sprawnego poruszania się po mieście już po odebraniu prawa jazdy. Zapewniamy dobrze spędzony czas i wysoką skuteczność zdawanych egzaminów nawet za pierwszym razem.  Przygotujemy Cię tak, aby egzamin państwowy był tylko formalnością, bez żadnych niespodzianek.

Prawdopodobnie najlepsza atmosfera na kursach w Częstochowie

Kluczem do sukcesu naszego ośrodka są instruktorzy. To dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i indywidualnemu podejściu każdy kursant czuje się ważny i dobrze przygotowany do wyzwań na drodze. W trakcie kursu jeździsz z tym samym instruktorem, który doskonale widzi z czym radzisz sobie świetnie, a nad czym trzeba jeszcze popracować.

Cennik

Kurs kat. B Standard

  • 30 godzin jazdy
  • 30 godzin wykładów
  • Przygotowanie do egzaminu
  • Przygotowanie do jazdy po egzaminie

2 500 zł

2640 zł

Kurs kat. B Rozszerzony

  • 40 godzin jazdy
  • 30 godzin wykładów
  • Przygotowanie do egzaminu
  • Przygotowanie do jazdy po egzaminie

2 998 zł

 

Kurs kat. B Ekspresowy

  • Czas trwania kursu: 30 dni
  • Jazdy i wykłady
  • Przygotowanie do egzaminu
  • Przygotowanie do jazdy po egzaminie

2 900 zł

 

Częste pytania

Czy można samodzielnie zdać teorię?

Tak. Możesz samodzielnie nauczyć się teorii i zdać egzamin teoretyczny w WORD. Następnie możesz zapisać się na kurs prawa jazdy i rozpocząć część praktyczną. Zalecamy jednak do aktywnego udziału w szkoleniu z części teoretycznej,  z pewnością więcej dowiesz się na wykładach, omawiamy też codzienne nietypowe przykłady. 

Czy możliwa jest zniżka na cały kurs prawa jazdy?

Przeglądaj naszą stronę www i obserwuj nas na FB, może na coś trafisz 🙂 

Ile trwa kurs na prawo jazdy?

Staramy się dopasować grafik do naszych kursantów, zazwyczaj zwykły kurs trwa 2-2,5 miesiąca. Jeśli wybierzesz szybki kurs, to zajmie 30 dni. 

Mam prawo jazdy, ale od dawna nie jeżdżę, mogę zapisać się na "kurs przypominający"?

Kurs przypominający to odpowiednie określenie. Niezależnie od tego jak długo nie jeździsz, jesteśmy w stanie odświeżyć pamięć 🙂 

Czy można się zapisać online?

Napisz do nas na Facebooku 🙂 

Co mówią nasi kursanci?

TO SĄ PRAWDZIWE OPINIE Z Google.pl

DOSKONAŁA
68 opinii na
Wiktoria Mańka
Wiktoria Mańka
18/10/2023
Polecam bardzo serdecznie każdemu
Mateusz D
Mateusz D
31/07/2023
Zdecydowanie polecam to miejsce jeśli chcecie się dobrze przygotować na egzamin. Jazdy po mieście miło wspominam z Panem Mariuszem oraz Panem Przemkiem, zawszę po każdym błędzie eleganckie, spokojne objaśnienie i porady jak go nie popełnić ponownie. Krótko mówiąc bardzo serdecznie polecam tę szkołę
Wiktor Gołdy
Wiktor Gołdy
27/07/2023
Polecam, pan Przemek najlepszy instruktor! 🙂
M “Gummis” M
M “Gummis” M
23/06/2023
Jak najbardziej polecam szkołę sukces, świetne przygotowanie od strony p. Przemka do egzaminu jak i do jazdy codziennej. Polecam!
Oliwier Kruk
Oliwier Kruk
21/06/2023
Polecam jazdy w Sukcesie:) Gwarantowane znakomite przygotowanie do egzaminu oraz bardzo miła atmosfera😀
Mad Trap
Mad Trap
21/06/2023
Bardzo polecam pełny profesjonalizm instruktorzy bardzo dobrze nauczają egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem
Marcin Bocheński
Marcin Bocheński
08/06/2023
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Częstochowie mimo że minęło trochę czasu od egzaminu miło wspominam jazdy. Zdane oczywiście za pierwszym;)
Dominika Popielewska
Dominika Popielewska
31/05/2023
Z całego serca polecam szkołę jazdy SUKCES! Profesjonalna szkoła, z cudownymi instruktorami, którzy wprowadzali przemiłą i przyjazną atmosferę przy wykonywaniu swojej pracy. Przekazują swoją wiedzę i doświadczenie najlepiej jak tylko potrafią bez stresu i zbędnych nerwów. Po lekcjach, z samochodu wychodziłam z uśmiechem od ucha do ucha. Dzięki ich profesjonalizmowi i bardzo dobrym podejściu zdałam egzamin praktyczny oraz teoretyczny za pierwszym razem ! Kurs przebiegł w satysfakcjonującym czasie i co najważniejsze z pozytywnym wynikiem. Serdecznie polecam szkołę jazdy SUKCES! Pozdrowienia dla Pana Zbyszka, Przemka oraz Mariusza ! Rozwijajcie się, bo jesteście najlepsi w tym co robicie !
Marcelek Kęsik
Marcelek Kęsik
31/05/2023
Świetne przygotowanie do egzaminu!
Tadeusz Dawid
Tadeusz Dawid
27/05/2023
Profesjonalna Szkoła serdecznie polecam. Miła atmosfera, cudowni instruktorzy, indywidualne podejście.

Pierwsze prawo jazdy na świecie

#CIEKAWOSTKA

Technologia często wyprzedza obowiązujące prawo, kiedyś nie było kursów, nie było obowiązku posiadania prawa jazdy. Samochody były prawdziwą rzadkością i egzotyczym wynalazkiem. Pierwsze prawo jazdy na świecie zostało wydane w 1888 roku w Mannheim. Wielki Księciu Badenii wręczył dokument w ręce Karla Benza. Mieszkańcy miasta skarżyli się na hałas i zapach jaki generuje jego pojazd. Dokument był zezwoleniem na używanie swojego pojazdu na drogach publicznych.