Badania psychologiczne dla kierowców

PSYCHOTESTY W CZĘSTOCHOWIE

W Sukces wykonasz badania psychologiczne

Zaplanuj swoje badania psychologiczne dla kierowców z nami. Aby ustalić dogodny dla siebie termin, skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat na naszej stronie. W dniu badania dbaj o pełne wypoczęcie. Unikaj spożywania alkoholu dzień przed wizytą, a jeśli korzystasz z okularów korekcyjnych, weź je ze sobą. Konieczne będzie również okazanie dowodu tożsamości oraz podanie danych firmy, jeżeli chcesz otrzymać fakturę. Jeśli posiadasz skierowanie od starostwa, policji, lekarza czy pracodawcy, nie zapomnij zabrać go ze sobą. Cały proces badania, od momentu przeprowadzenia testów do interpretacji wyników przez specjalistę, trwa ok. 1h 30 min. Orzeczenie psychologiczne wydawane jest tego samego dnia.

Zadzwoń lub umów się na czacie online. Nie stój w kolece. Szanujemy Twój czas. 

Najczęściej zadawane pytania

ODPOWIADAMY NA PYTANIA O BADANIA PSYCHOLOGICZNE

Gdzie w Częstochowie przeprowadzić badania psychologiczne dla kierowców?

W naszej Szkole Sukces oferujemy kompleksowe badania psychologiczne dla kierowców, niezbędne dla uzyskania Profilu Kandydata na Kierowcę (dot. kategorii C, C+E i D) oraz dla wymiany prawa jazdy (kod 95).

Dlaczego warto wybrać Sukces?

tawiamy na jakość i komfort klienta. W naszej placówce czeka na Ciebie przytulny kącik kawowy oraz poczęstunek. Rezerwacje można dokonać online, dzięki czemu unikasz oczekiwania w kolejkach. Nasza Pani Psycholog transportu przeprowadza psychotesty z kierowcami w sposób serdeczny i profesjonalny.

Jak długo ważne są psychotesty?

Orzeczenie psychologiczne dla kierowców wydawane jest na okres 5 lat. Dla kierowców zawodowych powyżej 60. roku życia, czas ten skraca się do 30 miesięcy.

Co robić po uzyskaniu orzeczenia?

Po otrzymaniu zaświadczenia psychologicznego dla kierowców, zalecamy udanie się do odpowiedniego urzędu i złożenie niezbędnych dokumentów, w tym orzeczenia, by uzyskać Profil Kandydata na Kierowcę.

Czy można się zapisać online?

Napisz do nas na Facebooku 🙂 

WYKONUJEMY BADANIA PSYCHOLOGICZNE DLA:

  • Kandydatów na kierowców prawa jazdy kategorii C, C+E, D
  • Kierowców zawodowych (kwalifikacje wstępne i szkolenia okresowe)
  • Taksówkarzy
  • Kierowców skierowanych przez policję (m.in. za wykroczenia, wypadki)
  • Instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy
  • Osób pracujących na wysokościach, operatorów maszyn budowlanych i innych