Kurs prawa jazdy A - Częstochowa

Cześć przyszły kierowco! Zastanawiasz się gdzie zdobyć prawo jazdy? Nie bez powodu nasza szkoła jazdy nazywa się „Sukces” 🙂 Tu poczujesz, że droga do prawka kategorii B staje się prostsza. Położeni w samym sercu miasta, gwarantujemy łatwy dojazd i komfort nauki.

Nie ograniczamy się do nauki zdawania testów

W naszej szkole jazdy oferujemy nie tylko cykl lekcji, ale kompleksowe przygotowanie do poruszania się w warunkach miejskich. Tworzymy atmosferę sprzyjającą naukę, co buduje Twoje zaufanie do własnych umiejętności kierowcy już od momentu zdobycia prawa jazdy. Nasze szkolenia są skonstruowane, aby być efektywne i jednocześnie przyjemne, co zwiększa prawdopodobieństwo zdania egzaminu na prawo jazdy za pierwszym podejściem. Celem jest przygotować Cię do egzaminu państwowego w sposób, który pozwoli Ci przejść przez niego płynnie i bez nieoczekiwanych trudności.

Najlepsza atmosfeta w trakcie kursu? SUKCES!

W naszej akademii nauki jazdy stawiamy nie tylko na serię zajęć, lecz na wszechstronne przygotowanie do jazdy w mieście. Kreujemy środowisko, które ułatwia naukę i wzmacnia Twoją pewność w umiejętności prowadzenia samochodu od momentu uzyskania prawa jazdy. Nasze kursy są zaplanowane tak, aby były skuteczne, ale również przyjazne dla kursanta, co podnosi szanse na zdanie egzaminu na prawo jazdy za pierwszym razem. Naszym zadaniem jest wyposażyć Cię w wiedzę i umiejętności niezbędne do pomyślnego przystąpienia do egzaminu państwowego, zapewniając płynny przebieg bez niespodziewanych przeszkód.

Cennik A

Kurs kat. A

  • Wymagany wiek: 20 lub 24 lata* 
  • 20 godzin jazdy
  • 30 godzin wykładów
  • Przygotowanie do egzaminu
  • Przygotowanie do jazdy po egzaminie

2 200 zł

2 400 zł

Jazdy doszkalające

  •  1 godzina jazdy dodatkowej
  • Jeśli jesteś po kursie w innej szkółce – możesz nauczyć się u nas reszty 🙂
  • Możesz wykupić jedną lub więcej godzin
  • Tak samo świetna atmosfera jak przy pełnym kursie

120 zł

Gwarancja jakości

Zapewniamy najwyższy poziom nauczania w Częstochowie. Wysoka zdawalność egzaminów już za pierwszym razem stawia nas w czołówce ośrodków szkoleń dla kierowców. Nasze statstyki zdawalności dostępne sa publicznie w GUS – możesz sprawdzić! 🙂 

 

Wymagany wiek*
20 lat dla posiadających prawo jazdy A2 od minimum 2 lat

Uwaga
Jeśli masz juź prawo jazdy kat. A2, cena kursu wynosi 1100 zł