Kurs Prawa jazdy A1 Częstochowa

Cześć przyszły kierowco! Zastanawiasz się gdzie zdobyć prawo jazdy? Nie bez powodu nasza szkoła jazdy nazywa się „Sukces” 🙂 Tu poczujesz, że droga do prawka kategorii B staje się prostsza. Położeni w samym sercu miasta, gwarantujemy łatwy dojazd i komfort nauki.

Nie ograniczamy się do nauki zdawania testów

U nas kurs jazdy to nie tylko szereg lekcji, ale kompleksowe przygotowanie do jazdy w realnych warunkach miejskich, w atmosferze sprzyjającej nauce, co zapewnia pewność siebie za kierownicą zaraz po zdobyciu prawa jazdy. Oferujemy efektywne i przyjemne szkolenie, z wysoką szansą zdania egzaminu już za pierwszym podejściem. Naszym celem jest przygotowanie Cię do egzaminu państwowego w taki sposób, by przebiegł on gładko i bez niespodzianek.

Najlepsza atmosfeta w trakcie kursu? SUKCES!

Sukces naszej szkoły budują wyjątkowi instruktorzy, którzy dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i indywidualnemu podejściu sprawiają, że każdy kursant czuje się doceniony i odpowiednio przygotowany do jazdy. Podczas nauki masz stałego instruktora, który precyzyjnie ocenia twoje umiejętności i pomaga doskonalić to, nad czym jeszcze musisz popracować.

Cennik A1

Kurs kat. A1

  • Wymagany wiek: 16 lat
  • 20 godzin jazdy
  • 30 godzin wykładów
  • Przygotowanie do egzaminu
  • Przygotowanie do jazdy po egzaminie

2 000 zł

2 200 zł

Jazdy doszkalające

  •  1 godzina jazdy dodatkowej
  • Jeśli jesteś po kursie w innej szkółce – możesz nauczyć się u nas reszty 🙂
  • Możesz wykupić jedną lub więcej godzin
  • Tak samo świetna atmosfera jak przy pełnym kursie

120 zł

Gwarancja jakości

Zapewniamy najwyższy poziom nauczania w Częstochowie. Wysoka zdawalność egzaminów już za pierwszym razem stawia nas w czołówce ośrodków szkoleń dla kierowców. Nasze statstyki zdawalności dostępne sa publicznie w GUS – możesz sprawdzić! 🙂 

Co mówią nasi kursanci?

TO SĄ PRAWDZIWE OPINIE Z Google.pl

DOSKONAŁA
82 opinii na
Adriaszek
Adriaszek
21/03/2024
Gorąco polecam ! Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do kursanta. Świetne przygotowanie do egzaminów jak i do codziennej jazdy samochodem.
modlasiakk
modlasiakk
05/03/2024
Bardzo polecam! Naprawdę dobra szkoła jazdy. Super atmosfera i dopasowanie się godzinami. Nauka jazdy nie tylko pod egzamin ale również pod jazdę prywatną. Jazda z panem Markiem profesjonalna i jednocześnie przyjemna. Egzamin zdany za pierwszym razem:))
Magdalena Gąsiorek
Magdalena Gąsiorek
29/02/2024
Najlepsza szkoła . Podziękowania dla Przemka i Mariusza. Chociaż od egzaminu minęło już kilka lat to gorąco polecam tą szkołę. Nauczyli mnie nie tylko tego co trzeba by zdać egzamin ale także tego jak radzić sobie na codzien na drodze . Polecam serdecznie!!!
Fabian Kucinski
Fabian Kucinski
20/02/2024
Wszystko tak jak się należy. Najlepsza szkoła jazdy! Super atmosfera na jazdach (pozdrawiam Pana Mariusza) oraz teorię również będę wspominał bardzo dobrze z Panem Markiem. Wszystko bez owijania w bawełnę, zwięźle i na temat. Nauka nie pod sam egzamin ale i jazdę na przyszłość. Bezproblemowe dogadanie się co do godzin. Polecam z całego serca, zdane za 1!
Kornelia Borecka
Kornelia Borecka
05/02/2024
Najlepsza szkoła jazdy! Na początku teoria - bardzo ciekawie poprowadzona, a później jazdy już sama przyjemność. Na egzaminie nic mnie zaskoczyło, zawsze dużo dobrych rad i personalne podejście do kursanta, ale myślę że najlepszą opinią będzie, że egzamin zdany za pierwszym razem! Dziękuję!
Maja Pluta
Maja Pluta
11/01/2024
Najlepsza szkółka w Częstochowie, super instruktorzy z powołania oczywiście zdane za 1 razem polecam
Dawid Poczekańczyk
Dawid Poczekańczyk
28/12/2023
Dobra szkoła, Instruktorzy cierpliwi i spokojni, zawsze pomocni, podczas jazd zawsze dobra atmosfera w połączeniu z nauką.
Zuza
Zuza
20/12/2023
Bardzo dobra szkoła, świetna atmosfera, zawsze pełno uśmiechu i rad. Miałam przyjemność jeździć z Panem Mariuszem, który naprawdę dobrze przekazał mi całą wiedzę oraz był przy tym bardzo cierpliwy. Dzięki miłej i przyjemnej atmosferze nie bałam się zadawać nawet najgłupszych pytań, bo zawsze instruktor bez problemu odpowiadał na każde z nich. Z każdych jazd wychodziłam z uśmiechem na twarzy i już nie mogłam doczekać się kolejnych godzin. Zostałam świetnie przygotowana do egzaminu dzięki czemu nie stresowałam się nim aż tak jak inni. Podsumowując z całego serca polecam każdemu tą szkołę. Jak sama nazwa wskazuje "sukces" naprawdę doprowadzi was do sukcesu.

Częste pytania

Czy można samodzielnie zdać teorię?

Tak. Możesz samodzielnie nauczyć się teorii i zdać egzamin teoretyczny w WORD. Następnie możesz zapisać się na kurs prawa jazdy i rozpocząć część praktyczną. Zalecamy jednak do aktywnego udziału w szkoleniu z części teoretycznej,  z pewnością więcej dowiesz się na wykładach, omawiamy też codzienne nietypowe przykłady. 

Czy możliwa jest zniżka na cały kurs prawa jazdy?

Przeglądaj naszą stronę www i obserwuj nas na FB, może na coś trafisz 🙂 

Ile trwa kurs na prawo jazdy?

Staramy się dopasować grafik do naszych kursantów, zazwyczaj zwykły kurs trwa 2-2,5 miesiąca. Jeśli wybierzesz szybki kurs, to zajmie 30 dni. 

Mam prawo jazdy, ale od dawna nie jeżdżę, mogę zapisać się na "kurs przypominający"?

Kurs przypominający to odpowiednie określenie. Niezależnie od tego jak długo nie jeździsz, jesteśmy w stanie odświeżyć pamięć 🙂 

Czy można się zapisać online?

Napisz do nas na Facebooku 🙂